Врядування, суспільна політика і комунікації

програма підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня

Галузь знань:  28 Публічне управління та адміністрування
Спеціальність: 281 Публічне управління та адміністрування
Кваліфікація:  магістр публічного управління та адміністрування

Мета

Формування високоосвіченої, національно свідомої, чесної, небайдужої, творчої особистості, яка творить майбутнє, шляхом задоволення її запиту на здобуття знань, умінь, навичок інноваційного характеру у сфері врядування, суспільної політики і комунікацій, що відповідають потребі регіону та України в цілому в компетентних лідерах, які стратегічно мислять, володіють навичками вироблення та адвокатування політики, базованої на доказах i цінностях, уміють урядувати, мобільні в європейському адміністративному просторі і впроваджують світоглядні демократичні цінності.

Цілі навчання

Підготовка фахівців із публічного управління та адміністрування, здатних розв'язувати складні спеціалізовані задачі й комплексні проблеми у сфері публічного управління та адміністрування; аналізувати політику, розробляти рекомендації щодо її вироблення, брати участь у здійсненні моніторингу та оцінювання її результатів, готувати проєкти нормативно-правових актів, аналітичних, інформаційно-довідкових документів, здійснювати їхню експертизу; здійснювати ефективну комунікацію зі структурними підрозділами органів влади, стейкголдерами, бізнесом та громадянським суспільством.

Вимоги до вступу: Вступати можуть особи, які здобули освітній ступінь бакалавра, спеціаліста, магістра за умови виконання Правил прийому до Національного університету «Острозька академія».

Детальніше про вступ

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Заклад вищої освіти: Національний університет «Острозька академія»
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки,
Школа врядування
Ступінь вищої освіти та назва
кваліфікації мовою оригіналу:
Магістр,
магістр публічного управління та
адміністрування
Master of Public Administration
Тип диплома та обсяг освітньої програми: Диплом магістра, одиничний
120 кредитів ЄКТС,
термін навчання 1 рік 10 місяців
Рівень вищої освіти: НРК України – 7 рівень,
QF-EHEA – другий цикл,
ЕQF-LLL – 7 рівень
Передумови:  Наявність диплома бакалавра,
за результатами вступних іспитів
Мова(и) викладання: українська, англійська

Особливості програми

Програма практикує співвикладання дисциплін за принципами міждисциплінарності, залучення практиків для читання гостьових лекторів з-поміж політиків, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування.

Змістове наповнення програми відповідає кращим світовим практикам, оскільки формувалося українсько-американською робочою групою за участі Школи державного управління О'Нілла; тенденціям ринку праці та сучасного публічного управління.

Широкий спектр вибіркових дисциплін створює широкі можливості для формування освітніх траєкторій здобувачів за будь-якими напрямами сферами/галузями їхньої майбутньої професійної діяльності.

Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій дозволяє здійснити повне переведення навчання за програмою, а також самостійного навчання, формувати уміння й навички, маючи відкритий доступ до навчальних матеріалів.

Повний опис (PDF)

Навчальний план 2024-2025 (PDF)

Якщо Ви бажаєте оцінити чи вдосконалити освітню програму, пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть форму за посиланням:

Документи:

ЄДКІ:

- Наказ №1105/165-21 від 18 жовтня 2021 р. Про затвердження єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" на другому (магістерському) рівні вищої освіти та Програма ЄДКІ / (Програма ЄДКІ на сайті МОН)

- Наказ №619 від 16.12.2021 р. Про апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" галузі знань 28 "Публічне управління та адміністрування"

- МОН: Про підготовку до проведення ЄДКІ за спеціальністю 281 від 10.04.2023

- Наказ №226 від 01.03.2023 р. Про затвердження графіку проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту на другому (магістерському) рівні вищої освіти у 2023 році

- МОН: Про підготовку до проведення ЄДКІ за спеціальністю 281 від 16.10.2023 / (Програма ЄДКІ на сайті МОН)

Рецензії від:

Надрукувати