Міжнародна науково-практична конференція «Стійкість екосистеми суспільного врядування: політика та комунікації»

запрошуємо Вас взяти участь у роботі 2-ї Міжнародної науково-практичної конференції
«Стійкість екосистеми суспільного врядування: політика та комунікації»

Конференція відбудеться 25-26 червня 2024 року

Основною метою конференції є створення форуму для обговорення актуальних питань суспільного врядування й комунікацій, вироблення доказової політики з урахуванням нових викликів у державах членах ЄС і державах-кандидатах, вирішення проблем, актуальних для України у воєнний період і під час повоєнного відновлення, а також розроблення рекомендацій із підвищення ефективності діяльності органів державної влади й місцевого самоврядування, впровадження принципів належного врядування й демократичних цінностей.

Професійні можливості для ветеранів і ветеранок

Оголошено відбір ветеранів та ветеранок для навчання за Програмою “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

Запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти"

Щиро запрошуємо на промоцію книги: "Адміністративна спроможність держави-члена та кандидата в Європейський Союз. Поняття, прояви та детермінанти", яка відбудеться 24 квітня 2024 р. (середа) о 10:30 за польським часом (11:30 за українським) у Трапезній залі за адресою: вул. Ольшевського 2 (Collegium Wróblewskiego) у Кракові.

Читацький клуб на тему "Поведінкові дослідження для комунікативного супроводу політики" проведе Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича в межах цьогорічних Днів науки Києво-Могилянської академії.

"Господарі" зустрічі – група магістрів 2-го року навчання освітньої програми "Суспільна політика і врядування".

Запрошуємо долучитися до обговорення в дружньому колі!

Дочірні категорії