Новини

«РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ» 2024

28–29 листопада 2024 року проходитиме традиційна міжнародна науково-практична конференція ХІІІ «Розумовські зустрічі» (за очно-дистанційною формою).

В основі ідеї та практики конференції – синтез кількох складових, а саме: участь теоретиків, конструкторів та адміністраторів державного управління; міжнародного, національного, регіонального та місцевого виміру питань, що обговорюються; історичного виміру українських традицій державного управління в контексті європейських; зусиль спеціалізованих закладів освіти, експертного середовища, громадського сектору та владних інституцій.

Тиждень академічної доброчесності НаУОА-2024

Упродовж 14-18 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться тиждень академічної доброчесності, спрямований на популяризацію принципів академічної доброчесності серед здобувачів освіти.

Відкрита онлайн-лекція Валерія ТЕРТИЧКИ «Управління змінами, проєктами та інноваціями»

12 жовтня 2024 року відбулась відкрита онлайн-лекція доктора наук з державного управління, професора, очільника Школи врядування Острозької академії Валерія ТЕРТИЧКИ «Управління змінами, проєктами та інноваціями».

Формулювання проблеми для аналізу політики

Навчальну дисципліну «Основи аналізу політики» спрямовано на одержання слухачами теоретичних знань, практичних умінь і навичок аналізу суспільної політики, що розглядається як комплекс процедур із вироблення рекомендацій (порад) органам влади про найкращий із-поміж можливих курсів дій – суспільну політику загалом та її окремі складники, а також моніторингу та оцінювання результатів і наслідків виконання владних рішень задля покращення показників суспільного розвитку.

Навчальний модуль «Формування проблеми для аналізу політики» зорієнтований на ознайомлення слухачів із сучасною методологією аналізу суспільної політики; формування в них практичних навичок виокремлення з проблемної ситуації суспільної проблеми, що потребує владного реагування, й визначення повноважного органу влади, здатного її вирішити.

Слухачі самостійно обирають тематику – проблемну ситуацію у територіальній громаді, регіоні чи суспільстві в цілому, досліджують причини її виникнення, ідентифікують проблему, що потребує вирішення, і визначають повноважний орган влади, який здатний бути умовним замовником її вирішення.

Детальніше

матеріали курсу


Надрукувати